O nas

F.H.U. JIMI powstała w 1998 roku. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, kas fiskalnych, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych. Firma oferuje również usługi informatyczne i serwisowe, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich firm oraz stałą opiekę informatyczną, sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania do zarządzania firmą, a także budowę lokalnych sieci teleinformatycznych.

Od wielu lat nasza firma jest autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania mMedica. Dzięki naszemu doświadczeniu w świadczeniu usług informatycznych wchodzących w skład nowoczesnej branży medycznej jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować rzetelne podejście do współpracy. Obecnie z naszych usług skorzystało wiele placówek medycznych, z którymi prowadzimy bardzo owocną współpracę. Rekomendację oraz certyfikaty posiadane przez naszych pracowników świadczącymi o naszych kompetencjach mogą znaleźć Państwo w zakładkach "Referencje", oraz "Certyfikaty".

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów firma wciąż się rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem materiałów reklamowych.

Szeroka oferta i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania informatyczne dla każdej firmy czy osoby fizycznej. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Analizujemy Państwa potrzeby, dostarczamy i instalujemy sprzęt oraz zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych.

Firma JIMI w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania informatyczne.

Szczegółowe informacje na temat działalności naszej firmy mogą znaleźć Państwo na naszej stronie internetowej www.jimi.com.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura znajdującego się w Myszkowie. Adres oraz dane kontaktowe mogą znaleźć Państwo w zakładce "Kontakt".

Copyright © 2018 mMedica Info. All Rights Reserved.